AirScreen

 

Nowy sposób współpracy biznesowej

AirScreen jest niezastąpionym rozwiązaniem podczas konferencji. Pozwala na prezentację materiałów na ekranie głównym bez konieczności podłączenia każdego z laptopów z osobna pod główny monitor.

AirScreen przenosi nas w nowy wymiar prezentacji.

W połączeniu z iStick A200 technologia AirScreen sprawi, że Twoja prezentacja będzie  bardziej efektywna, ciekawa i pouczająca.

Poprzez AirScreen , można w łatwy i wygodny sposób przełączać się pomiędzy pulpitami poszczególnych uczestników konferencji bez ciągłej konieczności podpinania się pod ekran główny. W niepamięć odejdą sterty kartek papieru i kabli, które były częścią każdej konferencji.
Z AirScreen sam dotyk i „machnięcie” załatwi sprawę.

 

 

Bezprzewodowe wyświetlanie obrazów Full HD

AirScreen pozwala na wyświetlanie obrazów w wysokiej rozdzielczości 1080p.
Aplikacja działa w technologii bezprzewodowej.

Bezprzewodowy Multi-Touch

AirScreen współdziała z produktami PQ Labs zawierającymi technologię MultiTouch.

Możesz zorganizować prawdziwą konferencję MultiTouch, która angażuje wszystkich uczestników spotkania, dzięki modułowi dotykowemu połączonemu z AirScreen.

Aplikacja w chmurze

Miej dostęp do swojej prywatnej chmury gdziekolwiek jesteś. Technologia AirScreen pozwala na zamianę Twojego komputera w Twoją prywatną chmurę, dzięki czemu masz wszystko czego potrzebujesz zawsze pod ręką. Nie potrzebujesz już zabierać ze sobą na prezentację laptopa. Teraz jedyne czego potrzebujesz to iStick z technologią AirScreen.

 

Wróć

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka.
Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się