O nas

„Softello – uwalniamy emocje”

Informatyka jest naszą pasją. Jesteśmy producentem Totemów LCD oraz aplikacji multimedialnych angażujących różne sfery IT – rozwiązania kinetyczne, MultiTouch (wielodotykowe), NFC oraz reagujące na ruch.

Firma Softello nie używa „szablonowych” rozwiązań.  Jesteśmy innowacyjni i to jest naszą dewizą, tym co nas wyróżnia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i do każdego dopasowujemy spersonalizowane rozwiązania, które na pewno zwiększą rozpoznawalność marki, a tym samym zyski ze sprzedaży.  Gdy podejmujemy się jakiegoś zadania to dajemy z siebie „1000 % normy". Jesteśmy otwarci na propozycje, ale przy tym bardzo kreatywni.

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem modułów dotykowych PQ Labs Inc. na: Polskę, Czechy, Słowację, Słowenię, Estonię, Litwę, Łotwę, Rumunię, Chorwację, Serbię, Kosowo, Albanię, Czarnogórę, Macedonię, Bośnię, Bułgarię.

Zapraszamy do współpracy!

Misja:

Naszą misją jest zrewolucjonizowanie rynku reklamy. Mamy już dosyć szarych, nudnych
i tradycyjnych sposobów reklamowania produktów czy marek.

W odpowiedzi na coraz większą świadomość marketingową społeczeństwa stworzyliśmy Totemy interaktywne LCD serii PROMO HV-46 MT (MultiTouch), które dopasowujemy do wymagań klientów, m.in. kolor obudowy i oklejenie.

Zajmujemy się również tworzeniem dedykowanych aplikacji dla wszystkich sfer biznesu.

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest innowacyjność, oryginalność i efekt „WOW” nasze rozwiązania doskonale się odnajdują.

Wizja:

Chcemy stać się leaderem w produkcji Totemów Reklamowych oraz tworzeniu innowacyjnych produktów wspomagających marketing.

Zamierzamy rozwijać się w tworzeniu dedykowanych aplikacji multimedialnych wykorzystujących NFC, reagujących na ruch oraz dotyk.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka.
Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się