Aktualności

Świętojańska Noc Muzealna

Wspieramy wydarzenia kulturalne w Tarnowskich Górach. Już dziś każdy kto odwiedzi tarnogórskie muzeum będzie miał możliwość przeglądania ciekawych treści na totemie dotykowym. Jest to nie tylko dobra zabawa, ale również doskonała metoda nauki. Specjalnie przygotowana prezentacja pozwoli zarówno oglądać zbiory jak i posłuchać historii Tarnowskich Gór...

Więcej...

Radomska precyzja

Dnia 6 kwietnia bieżącego roku otwarta została Galeria Słoneczna w Radomiu. Właśnie w tym miejscu znalazły zastosowanie trzy duże ekrany zarządzane przez Internet za pomocą naszego systemu informatycznego PROMO CMS.

Więcej...

Międzynarodowe Targi Reklamy RemaDays 2011

Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska podczas VII edycji Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays 2011 – największych w Europie Środkowej Targów Reklamy, odbywających się od 2-4 lutego w Warszawie.

Na imprezie zaprezentowaliśmy produkowane przez nas Totemy Reklamowe LCD (model PROMO-MV 47” oraz absolutną nowość – Totem PROMO-HV 47” MT z ekranem dotykowym MultiTouch)...

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka.
Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się