Aktualności

Nowa siedziba oddziału firmy w Tarnowskich Górach

Miło nam poinformować, że oddział firmy Softello Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach został przeniesiony do nowej siedziby – budynku obok. Adres pozostaje bez zmian.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału.

Więcej...

Kruszec Biznesu 2012

25 sierpnia 2012 w Pałacu w Brynku miała miejsce uroczysta Gala Izby Przemysłowo–Handlowej w Tarnowskich Górach, podczas której nasza firma uhonorowana została wyróżnieniem „Kruszec Biznesu” w kategorii „Wyrób Roku”.

Impreza odbywała się pod patronatem Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie i stanowiła podsumowanie już XII finału Konkursu o statuetkę „Kruszec Biznesu”...

Więcej...

Dwustronny Totem PROMO HV-47 DUAL MT

PROMO HV-47 DUAL to nasz nowy Interaktywny Totem Multimedialny, bazujący na modelu PROMO HV-47, przeznaczony do miejsc użyteczności publicznej i galerii handlowych.

Urządzenie wyświetla informacje i reklamę na dwu niezależnych monitorach zwróconych w przeciwnych kierunkach, posiada wbudowane moduły dotykowe MultiTouch rozpoznające 2 punkty dotyku jednocześnie oraz wykonaną przez Softello aplikację działającą on-line. Urządzenie zostało zainstalowane na lotnisku Katowice w nowej części terminalu „A”, skąd odprawiane są loty czarterowe.

Więcej...

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka.
Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się